Bet-at-home

Prawdopodobnie każdemu sympatykowi sportowych transmisji przydarzyła się kiedyś sytuacja, w której przewidział on wynik oglądanego zdarzenia. Zazwyczaj w takich sytuacjach słyszy się oklepaną formułkę: “zgarnąłbym fortunę, gdybym na to postawił”. No właśnie – gdyby postawił.

Pomimo dość częstego występowania podobnych “proroczych wizji”, mało kto potrafi zamienić taką wiedzę na gotówkę. Przyczyną tego zjawiska może być brak świadomości, że w ogóle można na takim czymś zarobić, lub po prostu zwyczajne lenistwo.

Rozwiązaniem obu powyższych bolączek może być usługa zawierania zakładów sportowych przez internet. Działalnością ta trudni się wiele europejskich firm bukmacherskim, jednak uwagę warto skupić zwłaszcza na liderze branży – Bet-at-home.

Firma ta, jak przystało na czołowego bukmachera online, oferuje swoje usługi wyłącznie za pośrednictwem swojej witryny internetowej. W serwisie bet-at-home.com można nie tylko zawierać zakłady sportowe, ale również poszaleć w wirtualnym kasynie, czy pograć w pokera przez internet. Pomimo wirtualności całego przedsięwzięcia, zarówno stawki, jak i wygrane są jak najbardziej materialne.

Przygodę w bet-at-home najlepiej zacząć od zarejestrowania się w serwisie firmy i wpłacenia odpowiedniej kwoty na poczet przyszłych zakładów. Na tym etapie możemy często liczyć na bonus powitalny, w ramach którego nasze środki zostają powiększone o promocyjną kwotę. Niestety są to tylko czasowe akcje promocyjne, najczęściej dla nowych graczy.

Kiedy wpłacona przez nas suma znajdzie się na koncie gracza możemy zacząć obstawiać wyniki, praktycznie dowolnych, zawodów sportowych. Bogactwo możliwych zakładów może dosłownie przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza początkujących. Typować możemy zwycięzcę zawodów, ilość zdobytych punktów, awans do dalszych faz rozgrywek czy chociażby liczbę fauli. Możliwe są także tzw. zakłady na żywo, które polegają na tym, że wynik zawodów można wytypować w dowolnym momencie ich trwania.

Im mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia konkretnego zdarzenia (np. zwycięstwa naszych piłkarzy nad reprezentacją Niemiec), tym wyższa jest ewentualna wygrana. W przypadku obstawienia kilku zdarzeń równocześnie, kursy, po których zawierane są poszczególne zakłady, ulegają przemnożeniu. Niestety zwiększa się tym samym ryzyko, że nie wszystko pójdzie po naszej myśli. Ratunkiem w tej sytuacji mogą być zakłady systemowe, dzięki którym zgarniemy pulę nawet w przypadku błędnego wytypowania wyniku jednego lub kilku zdarzeń.

Oprócz zakładów sportowych serwis bet-at-home oferuje również możliwość gry w wirtualnym kasynie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani jednorękich bandytów, jak i wielbiciele ruletki, czy gier karcianych. Bardziej zaawansowani mogą pokusić się o występ w jednym z turniejów organizowanych przez kasyno. Turniej oferują możliwość zmierzenia się z żywym przeciwnikiem, co jest premiowane dodatkowymi kwotami wygranych.

Zasady gier nie różnią się niczym od tych, jakie obowiązują w stacjonarnych kasynach. Jedynym wyjątkiem jest fakt, że gramy nie ruszając się nawet z domowych pieleszy.

Uwaga: Bet-at-home nie ma licencji polskiego Ministerstwa Finansów, aby być legalnym bukmacherem w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.